Masaż dla kobiet w ciąży |

Masaż dla kobiet w ciąży


masaż dla kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży oraz “młodych mam”

Masaż ten przeznaczony jest specjalnie dla kobiet w ciąży lub “młodych mam”. Odbywa się w pozycji półleżącej na plecach oraz leżącej na boku i jest w pełni bezpieczny zarówno dla kobiety, jak i dla dziecka. Jest to delikatna forma masażu opierająca się głównie na technikach głaskania, rozcierania oraz łagodnego ugniatania. Jego głównym celem jest łagodzenie bólu kręgosłupa, zmniejszenie obrzęków w obrębie kończyn dolnych, poprawa krążenia oraz uelastycznienie skóry, która ulega znacznemu rozciągnięciu w czasie ciąży. Oprócz tego masaż poprawia samopoczucie przyszłej mamy i doskonale odpręża. Masaż jest pomocny również w dojściu do dobrej formy po porodzie.
Na masaż zapraszamy wszystkie Panie po ukończonym pierwszym trymestrze ciąży oraz do końca 8 miesiąca. “Młode mamy” zapraszamy po 3 tygodniach od porodu. Przy pierwszej wizycie należy przynieść zaświadczenie od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do masażu.

25 min. – 90 zł
50 min. – 130 zł

Masaż twarzy

Dzięki systematycznemu wykonywaniu masażu twarzy skóra staje się jędrniejsza, gładsza i wygląda młodziej. Tak jak podczas sesji któregokolwiek typu masażu znika napięcie, tak dzięki masowaniu twarzy, zmarszczki i linie mimiczne ulegają zmniejszeniu, poprawia się krążenie krwi oraz odżywienie skóry, wszelkie toksyny łatwiej są usuwane, a twarz znowu zaczyna promienieć blaskiem. Oprócz tego, masaż twarzy okazuje się być prawdziwym antidotum na męczące migreny, bóle zatok, czy wzmożony stres.

30 min. – 90 zł

Udostępnij

Cena:

Masaż dla kobiet w ciąży oraz “młodych mam”

25 min. – 90 zł
50 min. – 130 zł