Zabiegi na ciało |

Kosmetyka i SPA w Gdańsku – Zabiegi na ciało

Ludzie od setek lat wierzą w harmonijne połączenie cielesności i duchowości. Dbanie o ciało jest tak samo istotne jak troska o zdrowie ogólne. Wypielęgnowana skóra sprawi, że poczujesz się lepiej i zachowasz piękny, młody wygląd przez długi czas. To doskonałe uzupełnienie innych zabiegów z naszej oferty, takich jak np. profesjonalne masaże czy zabiegi na twarz.

Rytuały nawilżająco-odżywiające, peelingi, maski – nasz gabinet oferuje wiele zabiegów, które wpisują się w ideę kompleksowej, holistycznej odnowy ciała. Zrelaksujemy Twoje ciało i ukoimy zmysły – przyjdź do naszego gabinetu i przekonaj się na własnej skórze, jak rytuały SPA mogą wpłynąć na wygląd i dobre samopoczucie.

Peeling zapewnia usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, przyspiesza proces odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające.


Cena:

25 min. – 80 zł
25 min. – 70 zł (do masażu całościowego ciała)


Dowiedz się więcej

Zabieg ten składa się z etapu peelingu oraz masażu całego ciała. Peeling dzięki specjalnie opracowanej formule jagodowego musu działa odżywczo na skórę. Zawartość naturalnych składników zwiększa poziom nawilżenia, wygładza skórę i przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka.


Cena:

75 min. – 150 zł


Dowiedz się więcej