Fizjoterapia |

Rehabilitacja w Gdańsku – diagnostyka, terapia manualna, ćwiczenia

W obszarze naszej specjalizacji leży zarówno rehabilitacja ortopedyczna, rehabilitacja sportowa, jak i rehabilitacja neurologiczna. Niezależnie od tego, czy przywiedzie Cię do nas skręcenie stawu, uraz sportowy, czy ból kręgosłupa – postaramy się rozwiązać Twój problem, byś mógł szybko powrócić do pożądanej formy.

kinesiotaping

Kinesiology Taping to metoda fizjoterapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych części ciała specjalnymi elastycznymi plastrami.


Cena:

Aplikacja – od 40 zł


Dowiedz się więcej
fizjoterapia - masaże

Masaż leczniczy jest zabiegiem o dużej intensywności. Fizjoterapeuta koncentruje się głównie na mięśniach i okolicach objętych bólem, stosując głównie techniki masażu klasycznego:


Cena:

Masaż leczniczy – 30 min – 100 zł

Masaż sportowy : 30 min. – 100 zł

  55 min. – 160 zł


Dowiedz się więcej
TERAPIA INDYWIDUALNA

Terapia indywidualna charakteryzuje się kompleksowym podejściem do pacjenta oraz jego potrzeb i dolegliwości. Pozwala na szybki powrót do zdrowia psychofizycznego oraz wykonywania czynności codziennych, zawodowych czy sportowych.


Cena:

Pierwsza wizyta (z diagnostyką) – 150 zł

Kolejne wizyty dotyczące tego samego problemu – 130 zł


Dowiedz się więcej
DIAGNOSTYKA

Każda terapia powinna być poprzedzona dokładną diagnostyką oraz oceną ogólną zdrowia pacjenta. Dopiero w oparciu o te badania dokonuje się wyboru odpowiedniej metody i programu rehabilitacji, od których z kolei zależy powrót do zdrowia chorego.


Cena:

Konsultacja fizjoterapeutyczna – 70 zł


Dowiedz się więcej