O nas |

Gabinet fizjoterapeutyczny i kosmetyczny – Gdańsk

Jesteśmy specjalistami w zakresie dbania o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Swoje zainteresowania dotyczące funkcjonowania ludzkiego ciała, anatomii i wyglądu skóry przekuliśmy w praktyczną działalność na rzecz zapewnienia sprawności, piękna i relaksu klienta.

Zachęcamy do skorzystania z różnorodnych usług, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w założonym przez nas gabinecie MISI Fizjoterapia & SPA w Gdańsku. Naszą specjalnością są m.in. profesjonalne masaże, zabiegi na twarz, rehabilitacja itd.

Skonsultuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję.

Magdalena Jankowska

Magdalena Jankowska-Łojek

Magister fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu z oddziałem w Gdyni. Jej specjalnością są relaksacyjne rytuały pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz masaże.

Doświadczenie w tej dziedzinie zdobywała w najlepszych gdańskich hotelowych SPA. Cechuje ją indywidualne podejście do klienta, a jej wrodzony perfekcjonizm daje gwarancję świetnie dobranego i wykonanego zabiegu.


Piotr Łojek

Piotr Łojek

Magister fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył szkolenia: PNF, Kinesiology Taping, Medyczny Trening Terapeutyczny MTT.

Kontynuuje wieloetapowy kurs terapii manualnej według koncepcji Maitland. Specjalizuje się w rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej, terapii bólów kręgosłupa oraz dysfunkcji stawów i nerwów obwodowych. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na kolejnych kursach, aby zapewnić swoim pacjentom jak najefektywniejszą terapię oraz szybki powrót do zdrowia i codziennego funkcjonowania.