Masaże |

Kosmetyka i SPA w Gdańsku – Masaże

Z myślą o wszystkich klientach, którzy zmagają się ze stresem, przemęczeniem i problemami natury zdrowia fizycznego, przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych masaży. Proponujemy Ci zabiegi różnego typu. W ofercie znajduje się między innymi masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, a nawet masaż dla kobiet w ciąży. Zabieg ten może nie tylko przynosić korzyści zdrowotne, ale służy też jako metoda relaksacyjna.

Masaż w Gdańsku Żabianka – jaki masaż wybrać?

Jaki masaż wybrać? Wśród naszych masaży możesz znaleźć wyjątkowo oryginalne zabiegi, których trudno szukać gdziekolwiek indziej w Gdańsku: masaż dla kobiet w ciąży, masaż czekoladą, masaż stóp itd. Spośród tak zróżnicowanej oferty na pewno wybierzesz zabieg, który najbardziej Ci odpowiada.

Jeśli masz wątpliwości, który masaż wybrać – nasz specjalista chętnie udzieli porady.

Masaż klasyczny to najpopularniejsza forma masażu. Jego głównym celem jest zmniejszenie lub usunięcie nadmiernego napięcia mięśni.


Cena:

30 min – 90 zł
55 min – 140 zł


Dowiedz się więcej

Żyjąc w codziennym stresie, niejeden człowiek szuka uspokojenia i odprężenia dla ciała i duszy. Medycyna naturalna zna doskonały sposób na wewnętrzne wyciszenie – jest nim masaż relaksacyjny. Istota takiego zabiegu tkwi w zmniejszeniu lub wyeliminowaniu wzmożonego napięcia mięśniowego powstałego na skutek stresu.


Cena:

30 min – 90 zł
55 min – 140 zł


Dowiedz się więcej

Masaż aromaterapeutyczny nazywany jest często masażem zapachowym. We wszystkich przypadkach do jego wykonania stosuje się olejki aromatyczne rozpuszczone w naturalnych olejach roślinnych.


Cena:

30 min – 95 zł
55 min – 145 zł


Dowiedz się więcej

Masaż relaksacyjny świecą Ma Bougie to prawdziwy synonim luksusu. Świeca zawiera m.in. olej z kokosa i kiełków soi, wosk pszczeli oraz witaminę E, które mają działanie nawilżające, ujędrniające i przeciwstarzeniowe.


Cena:

55 min – 160 zł


Dowiedz się więcej

Masaż gorącą, płynną czekoladą wykorzystują cenne właściwości ziaren kakaowca, które działają regenerująco i odżywczo na skórę. Czekolada stanowi bogactwo ważnych składników: żelaza, magnezu, wapnia, cynku oraz kofeiny i teobrominy.


Cena:

55 min – 160 zł


Dowiedz się więcej

Masaż firmowy MISI został stworzony dla najbardziej wymagających miłośników relaksu. Jest to doskonałe połączenie masażu relaksacyjnego całego ciała z masażem twarzy oraz głowy.


Cena:

85 min – 190 zł


Dowiedz się więcej

Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami oddziałuje na cały organizm. Głównym jego efektem jest wyrównanie napięcia w mięśniach, dzięki czemu następuje sprawniejsza ich regeneracja po wysiłku


Cena:

55 min – 170 zł


Dowiedz się więcej

Masaż twarzy to zabieg o wielokierunkowym działaniu. Przyczynia się nie tylko do poprawy wyglądu, ale potrafi również złagodzić uciążliwe migreny, bóle zatok czy też wyeliminować negatywne skutki silnego stresu.


Cena:

30 min – 90 zł


Dowiedz się więcej

Masaż stóp przynosi ukojenie i jest doskonałą metodą na relaks. Jest zalecany szczególnie osobom spędzającym dużo czasu przy pracach stojących oraz mających problemy z krążeniem


Cena:

30 min – 90 zł


Dowiedz się więcej