Zabiegi na twarz |

Kosmetyka i SPA w Gdańsku – zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz w naszym gabinecie są bardzo zróżnicowane. Doradzamy, na jaki zabieg kosmetyczny warto się zdecydować i informujemy o ewentualnych przeciwwskazaniach. Wykorzystujemy w tym celu zgromadzone przez lata doświadczenie oraz wiedzę wyniesioną ze studiów i specjalistycznych kursów.

Regularne nawilżanie, oczyszczanie, złuszczanie, regenerowanie naskórka oraz dostarczanie mu niezbędnych składników odżywczych, to recepta na długotrwałe zachowanie młodego, świeżego i nieskazitelnego wyglądu. Profesjonalna kosmetyka w naszym gabinecie obejmuje m.in. takie zabiegi jak:
  • peeling kawitacyjny
  • mikrodermabrazja diamentowa
  • sonoforeza
  • mezoterapia bezigłowa.

W pracy wykorzystujemy najlepsze jakościowo kosmetyki m.in. renomowanej niemieckiej marki Janssen, której produkty są dedykowane profesjonalnym gabinetom kosmetycznym.

Peeling kawitacyjny to bezbolesna metoda oczyszczania naskórka przy użyciu specjalistycznego urządzenia, które emituje fale ultradźwiękowe, a te po kontakcie z tonikiem dają efekt złuszczający. Martwe komórki są całkowicie rozbijane i usuwane, w wyniku czego dochodzi do dogłębnego oczyszczenia skóry.


Cena:

Twarz – 70 zł
Twarz + szyja + dekolt – 100 zł
Plecy do linii łopatek – 85 zł
Całe plecy – 110 zł


Dowiedz się więcej

Sonoforeza to zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, które ułatwiają wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry


Cena:

Twarz – 85 zł
Twarz + szyja + dekolt – 115 zł


Dowiedz się więcej

Mikrodermabrazja diamentowa (tzw. mikropeeling kontrolowany) jest jedną z najbardziej skutecznych metod mechanicznego złuszczania naskórka, jakie oferuje szeroko pojęta kosmetyka


Cena:

Twarz – 90 zł
Twarz + szyja + dekolt – 120 zł
Plecy do linii łopatek – 90 zł
Całe plecy – 115 zł


Dowiedz się więcej

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz dostarczania substancji aktywnych do jej głębokich warstw (skóra właściwa). Celem zabiegu jest poprawa kondycji skóry, odmłodzenie jej, redukcja zmarszczek, wiotkości, przebarwień oraz niedoskonałości cery.


Cena:

Twarz – 105 zł

Twarz + szyja + dekolt – 135 zł


Dowiedz się więcej


Cena:

Zabieg dla cery suchej DRY SKIN

60 min – 100 zł

Zabieg dla cery wrażliwej i naczyniowej SENSITIVE SKIN

60 min – 100 zł

Zabieg dla cery mieszanej COMBINATION SKIN

60 min – 100 zł

Zabieg dla cery tłustej OILY SKIN

60 min – 100 zł

Zabieg dla cery dojrzałej SKIN REGENERATION

60 min – 100 zł


Dowiedz się więcej