Zabiegi na twarz |

Kosmetyka i SPA w Gdańsku – zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz w naszym gabinecie są bardzo zróżnicowane. Doradzamy, na jaki zabieg kosmetyczny warto się zdecydować i informujemy o ewentualnych przeciwwskazaniach. Wykorzystujemy w tym celu zgromadzone przez lata doświadczenie oraz wiedzę wyniesioną ze studiów i specjalistycznych kursów.

Regularne nawilżanie, oczyszczanie, złuszczanie, regenerowanie naskórka oraz dostarczanie mu niezbędnych składników odżywczych, to recepta na długotrwałe zachowanie młodego, świeżego i nieskazitelnego wyglądu. Profesjonalna kosmetyka w naszym gabinecie obejmuje m.in. takie zabiegi jak:
  • peeling kawitacyjny
  • mikrodermabrazja diamentowa
  • sonoforeza
  • mezoterapia bezigłowa.

W pracy wykorzystujemy najlepsze jakościowo kosmetyki m.in. renomowanej niemieckiej marki Janssen, której produkty są dedykowane profesjonalnym gabinetom kosmetycznym.

Peeling kawitacyjny to bezbolesna metoda oczyszczania naskórka przy użyciu specjalistycznego urządzenia, które emituje fale ultradźwiękowe, a te po kontakcie z tonikiem dają efekt złuszczający. Martwe komórki są całkowicie rozbijane i usuwane, w wyniku czego dochodzi do dogłębnego oczyszczenia skóry.


Cena:

Twarz – 80 zł
Twarz + szyja + dekolt – 120 zł
Plecy do linii łopatek – 105 zł
Całe plecy – 130 zł


Dowiedz się więcej

Sonoforeza to zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, które ułatwiają wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry


Cena:

Twarz – 100 zł
Twarz + szyja + dekolt – 130 zł


Dowiedz się więcej

Mikrodermabrazja diamentowa (tzw. mikropeeling kontrolowany) jest jedną z najbardziej skutecznych metod mechanicznego złuszczania naskórka, jakie oferuje szeroko pojęta kosmetyka


Cena:

Twarz – 100 zł
Twarz + szyja + dekolt – 140 zł
Plecy do linii łopatek – 110 zł
Całe plecy – 135 zł


Dowiedz się więcej

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz dostarczania substancji aktywnych do jej głębokich warstw (skóra właściwa). Celem zabiegu jest poprawa kondycji skóry, odmłodzenie jej, redukcja zmarszczek, wiotkości, przebarwień oraz niedoskonałości cery.


Cena:

Twarz – 125 zł

Twarz + szyja + dekolt – 155 zł


Dowiedz się więcej