Zabiegi dla kobiet w ciąży |

Kosmetyka i SPA w Gdańsku – Zabiegi dla kobiet w ciąży

Dla kobiet w ciąży wyodrębniliśmy z naszej oferty zabiegi, które są bezpieczne zarówno dla nich jaki i ich dzieci. Wyselekcjonowane zabiegi na twarz, specjalistyczny masaż “dla przyszłych mam” to tylko niektóre z opcji, które przygotowaliśmy. Jeśli nie jesteś pewna, z jakich zabiegów możesz skorzystać – skontaktuj się z nami, a my wybierzemy coś odpowiedniego.

Zachęcamy do regularnego przeglądania naszej zakładki z promocjami, ponieważ oferujemy tam atrakcyjne rabaty obejmujące między innymi upiększająco-relaksacyjne kosmetyczne zabiegi na twarz i ciało, masaże oraz manicure i pedicure. Jeśli jednak nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować – chętnie pomożemy Ci w wyborze, służąc fachową radą. Umów się już dziś na wizytę w naszym gabinecie.

Pielęgnacja stóp dla kobiet w ciąży w Gdańsku


Cena:

Pedicure klasyczny bez malowania – 110 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem – 130 zł
Pedicure hybrydowy – 145 zł
Pedicure hybrydowy ze zdjęciem lakieru hybrydowego – 160 zł

 


Dowiedz się więcej

Mikrodermabrazja diamentowa, nazywana także mikropeelingiem kontrolowanym, stanowi jedną z metod mechanicznego złuszczania skóry. Zabieg opiera się na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka wykorzystując do tego celu diamentowe, ścierające głowice jednocześnie zasysające złuszczone komórki.


Cena:

Twarz – 100 zł

Twarz + szyja + dekolt – 140 zł

Dodatkowo:

Ampułka marki Purles – 20 zł


Dowiedz się więcej