Zabiegi marki Janssen Cosmetics |

Zabiegi marki Janssen Cosmetics


abiegi-janssen-cosmetics

Zabieg dla cery suchej DRY SKIN

Każda skóra wymaga optymalnego nawilżenia. Specjalnie opracowana linia produktów DRY SKIN odpowiada na potrzeby skóry przesuszonej i odwodnionej. Produkty z tej serii dostarczają niezbędnych składników nawilżających i zabezpieczają przed powstawaniem zmarszczek wywołanych nadmiernym przesuszeniem skóry.

Preparaty kosmetyczne z serii DRY SKIN Janssen Cosmetics wspomagają naturalny film ochronny naskórka, zabezpieczając go przed utratą wody. Dobrane ze starannością aktywne komponenty przywracają cerze naturalną równowagę, regenerując ją od wewnątrz.

 

Zabieg dla cery wrażliwej i naczyniowej SENSITIVE SKIN

Zaczerwienienie skóry wynika z niewielkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia. Zjawisko to może postępować i prowadzić do pojawienia się drobnych rozszerzonych naczynek. Skóra wrażliwa łatwo się odwadnia, co przyczynia się do jej dalszego osłabienia i pogłębienia uczucia ściągnięcia i dyskomfortu.

Kosmetyki z linii SENSITIVE SKIN łączą w sobie moc aktywnych komponentów, które wspólnie działają na rzecz wrażliwej skóry, dając jej ukojenie. Specjalne składniki odbudowują naturalną barierę hydrolipidową, co znacząco redukuje wszelkie zaczerwienienia oraz podrażnienia wywołane czynnikami zewnętrznymi.

 

Zabieg dla cery mieszanej COMBINATION SKIN

Za główną przyczynę zanieczyszczenia skóry mieszanej uważa się nadmierną aktywność gruczołów łojowych. Właściwą pielęgnację może dodatkowo utrudniać miejscowe przesuszenie cery. Nasilona produkcja sebum prowadzi do nieatrakcyjnego błyszczenia się skóry w środkowym obszarze twarzy, czyli tzw. strefie T, podczas gdy suche okolice boczne (najczęściej policzki) są napięte i powodują uczucie dyskomfortu.

Skóra mieszana ma dość specyficzne potrzeby, ponieważ trzeba jej zapewnić jednocześnie normalizację gruczołów łojowych oraz dostarczyć niezbędnego nawilżenia. Linia COMBINATION SKIN jest oparta na substancji pochodzenia roślinnego, jaką jest inozytol. Ten składnik odpowiada za jednoczesne zmatowienie i nawilżenie skóry.

 

Zabieg dla cery tłustej OILY SKIN

Niezdrowa dieta, zaburzenia hormonalne oraz stresogenny tryb życia mogą przyczyniać się do przetłuszczania cery. Jest ona szczególnie podatna na wystąpienie niedoskonałości, więc należy zadbać o jej odpowiednią pielęgnację.

Zapewnić ją mogą kosmeceutyki z linii OILY SKIN. Zawarty w tych produktach kwas oleanolowy pozyskiwany z liści oliwnych, odpowiada na potrzeby skóry tłustej. Normalizuje pracę gruczołów łojowych i niweluje stany zapalne. W efekcie zmniejsza się ryzyko występowania zmian trądzikowych.

 

Zabieg dla cery dojrzałej SKIN REGENERATION

Wraz z upływem lat w skórze zachodzą zmiany. Jest to spowodowane między innymi zmienioną ilością wydzielania hormonów (np. zmniejszeniem się poziomu estrogenów), które po pewnym czasie hamują proces syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego. To z kolei może doprowadzać do obniżenia się poziomu nawilżenia, utraty elastyczności i jędrności skóry oraz do powstawania zmarszczek i przebarwień.

Aby temu zapobiec, warto odpowiednio wcześniej zadbać o odpowiednią pielęgnację. Produkty kosmetyczne z linii SKIN REGENERATION, stanowią broń do walki z oznakami starzenia się skóry. Aktywne składniki zawarte w tych preparatach przyczyniają się do jej odnowy i regeneracji.

 

* Peeling kawitacyjny do dowolnego zabiegu na twarz marki Janssen Cosmetics w cenie 20 zł zamiast 35 zł

Udostępnij

Cena:

Zabieg dla cery suchej DRY SKIN

60 min – 100 zł

Zabieg dla cery wrażliwej i naczyniowej SENSITIVE SKIN

60 min – 100 zł

Zabieg dla cery mieszanej COMBINATION SKIN

60 min – 100 zł

Zabieg dla cery tłustej OILY SKIN

60 min – 100 zł

Zabieg dla cery dojrzałej SKIN REGENERATION

60 min – 100 zł