Zabiegi pielęgnacyjne marki Janssen Cosmetics |

Zabiegi pielęgnacyjne marki Janssen Cosmetics


abiegi-janssen-cosmetics

*Zabieg dla cery suchej DRY SKIN

Każdy typ skóry potrzebuje odpowiedniego poziomu nawilżenia. DRY SKIN to nowatorska linia niezwykle skutecznych produktów przywracających komfort skórze przesuszonej. Skóra sucha wymaga intensywnej pielęgnacji z bogactwem składników nawilżających, które nie dopuszczają do odwodnienia i chronią przed powstawaniem drobnych zmarszczek spowodowanych niedoborem wilgoci.
Linia pielęgnacyjna DRY SKIN oferuje kosmetyki, które wzmacniają naturalny film ochronny, wyraźnie wygładzają i odżywiają skórę. Specjalne składniki aktywne, w tym dwie struktury kwasu hialuronowego: długołańcuchowy i krótkołańcuchowy, przywracają równowagę skórze i wspomagają mechanizmy regeneracji.

60 min. – 100 zł

 *Zabieg dla cery wrażliwej i naczyniowej SENSITIVE SKIN

Zaczerwienienie skóry wynika z niewielkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia. Zjawisko to   może postępować i prowadzić do pojawienia się drobnych rozszerzonych naczynek. Skóra wrażliwa łatwo się   odwadnia, co przyczynia się do jej dalszego osłabienia i pogłębia uczucie ściągnięcia i dyskomfortu.
Produkty z linii SENSITIVE SKIN działają razem, aby w synergii przywracać równowagę skóry. Stanowią   odpowiednie połączenie aktywnych składników, które przynoszą natychmiastową ulgę wrażliwej skórze. Dwa   kompleksy pielęgnacyjne wzmacniają barierę hydrolipidową, redukują zaczerwienienie i łagodzą podrażnienia   skóry.

 60 min. – 100 zł

Udostępnij

Cena:

Zabieg dla cery suchej DRY SKIN

60 min. – 100 zł

Zabieg dla cery wrażliwej i naczyniowej SENSITIVE SKIN

60 min. – 100 zł