Zabiegi regeneracyjne na dłonie i stopy |

Zabiegi regeneracyjne na dłonie i stopy


Zabiegi regeneracyjne na dłonie i stopy

Dłonie i stopy to najbardziej „pracowite” części naszego ciała, dlatego wymagają szczególnej uwagi. Niestety bardzo rzadko poświęcamy im tyle troski, na ile naprawdę zasługują, a przecież właściwa i systematyczna pielęgnacja to sekret ich pięknego wyglądu i dobrej kondycji. Dla osób, które chciałyby poprawić stan swoich dłoni lub stóp przygotowaliśmy zabieg regeneracyjny, po którym skóra stanie się nawilżona, dogłębnie odżywiona i wygładzona.

Zabieg na stopy

Dla popękanych i suchych stóp polecamy nasz profesjonalny zabieg, który ma na celu przywrócenie zdrowia i piękna stóp z jednoczesnym odprężeniem całego organizmu. Dzięki zastosowaniu preparatów o bogatej koncentracji składników aktywnych, m.in. mocznika oraz kwasu salicylowego, zabieg intensywnie nawilża stopy, wygładza je i odświeża.

30 min – 45 zł.

Zabieg na dłonie

Dla dłoni wymagających regeneracji polecamy nasz wyjątkowy zabieg przeznaczony szczególnie do skóry szorstkiej, podrażnionej detergentami czy też niekorzystnym wpływem czynników środowiska (słońce, wiatr, mróz).  Doskonale sprawdza się w przypadku przesuszonej skóry, poprawiając jej kondycję.

Zabieg na dłonie działa pielęgnująco i odżywczo. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia, zwiększa elastyczność skóry oraz zapobiega pękaniu naskórka.

30 min – 30 zł

Udostępnij

Cena:
Zabieg na dłonie

30 min – 40 zł

Zabieg na stopy

30 min – 55 zł