Dłonie i stopy to najbardziej pracowite części naszego ciała, dlatego wymagają szczególnej uwagi. Niestety bardzo rzadko poświęcamy im tyle uwagi na ile naprawdę zasługują, a przecież właściwa i systematyczna pielęgnacja to sekret ich pięknego wyglądu i dobrej kondycji. Dla osób, które chciałyby poprawić stan swoich dłoni lub stóp, oferujemy zabieg regeneracyjny, po którym skóra stanie się nawilżona, dogłębnie odżywiona i wygładzona.

Zabieg na stopy

Dla popękanych i suchych stóp polecamy nasz profesjonalny zabieg mający na celu przywrócenie zdrowia i piękna stóp z jednoczesnym odprężeniem całego organizmu. Przy pomocy preparatów o bogatej koncentracji składników aktywnych: mocznika, kwasu salicylowego, ekstraktu z zielonej herbaty i limonki zabieg intensywnie nawilża stopy, wygładza je i odświeża.

30 min. – 45 zł

Zabieg na dłonie

Dla zniszczonych i podrażnionych dłoni polecamy nasz wyjątkowy i luksusowy zabieg przeznaczony szczególnie do skóry szorstkiej, przesuszonej detergentami czy niekorzystnym wpływem czynników środowiska (słońce, wiatr, mróz). Zabieg intensywnie regeneruje i pielęgnuje skórę dłoni. Zapobiega pękaniu naskórka, usuwa suchość skóry, nawilża oraz uelastycznia

30 min. – 30 zł.