*Zabieg dla cery suchej DRY SKIN

Każdy typ skóry potrzebuje odpowiedniego poziomu nawilżenia. DRY SKIN to nowatorska linia niezwykle skutecznych produktów przywracających komfort skórze przesuszonej. Skóra sucha wymaga intensywnej pielęgnacji z bogactwem składników nawilżających, które nie dopuszczają do odwodnienia i chronią przed powstawaniem drobnych zmarszczek spowodowanych niedoborem wilgoci.
Linia pielęgnacyjna DRY SKIN oferuje kosmetyki, które wzmacniają naturalny film ochronny, wyraźnie wygładzają i odżywiają skórę. Specjalne składniki aktywne, w tym dwie struktury kwasu hialuronowego: długołańcuchowy i krótkołańcuchowy, przywracają równowagę skórze i wspomagają mechanizmy regeneracji.

60 min. – 100 zł

*Zabieg dla cery wrażliwej i naczyniowej SENSITIVE SKIN

Zaczerwienienie skóry wynika z niewielkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia. Zjawisko to może postępować i prowadzić do pojawienia się drobnych rozszerzonych naczynek. Skóra wrażliwa łatwo się odwadnia, co przyczynia się do jej dalszego osłabienia i pogłębia uczucie ściągnięcia i dyskomfortu.
Produkty z linii SENSITIVE SKIN działają razem, aby w synergii przywracać równowagę skóry. Stanowią odpowiednie połączenie aktywnych składników, które przynoszą natychmiastową ulgę wrażliwej skórze. Dwa kompleksy pielęgnacyjne wzmacniają barierę hydrolipidową, redukują zaczerwienienie i łagodzą podrażnienia skóry.

60 min. – 100 zł

* Zabieg dla cery mieszanej COMBINATION SKIN

Główną przyczyną powstawania zanieczyszczeń na skórze mieszanej jest nadmierna aktywność gruczołów łojowych. Dodatkowym utrudnieniem dla właściwej pielęgnacji może być równoczesne przesuszenie. Zwiększona produkcja sebum prowadzi do nieatrakcyjnego błyszczenia się skóry w środkowym obszarze twarzy, czyli tzw. strefie T, podczas gdy suche okolice boczne (najczęściej policzki) są napięte i powodują uczucie dyskomfortu.
Pielęgnacja skóry mieszanej wymaga stosowania preparatów, które normalizują aktywność gruczołów łojowych skóry twarzy, zapobiegają gromadzeniu się nadmiaru sebum na twarzy i utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia w skórze. Linia COMBINATION SKIN oparta jest na inozytolu (substancja pozyskiwana z otrębów ryżowych), który zapewnia skuteczne zmatowienie skóry i jednoczesne dostarczenie jej efektywnego nawilżenia.

60 min. – 100 zł

* Zabieg dla cery tłustej OILY SKIN

Nie tylko w okresie dojrzewania skóra jest wytrącona z równowagi – niezdrowa dieta, zmienny poziom hormonów i codzienny stres, często prowadzą do przetłuszczania się cery. Skóra o takiej kondycji powinna być pielęgnowana ze szczególną uwagą. Kompleks anti-sebum, czyli kwas oleanolowy pozyskiwany z liści oliwnych, skutecznie pielęgnuje skórę tłustą i zanieczyszczoną.
Zadaniem produktów pielęgnacyjnych linii OILY SKIN dla skóry tłustej i zanieczyszczonej jest normalizacja pracy gruczołów łojowych, odblokowanie porów oraz zapobieganie powstawaniu i nawracaniu stanów zapalnych i wyprysków. W ten sposób zwalczana jest skłonność do powstawania trądziku w jego początkowych fazach.

60 min. – 100 zł

*Zabieg dla cery dojrzałej SKIN REGENERATION

Wraz z upływem czasu pojawiają się zaburzenia hormonalne, które doprowadzają do zahamowania syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego, obniżenia ilości lipidów w skórze oraz zmniejszenia nawilżenia skóry. Następuje osłabienie systemu odpornościowego i nieprawidłowe rozmieszczenie komórek barwnikowych, co daje obraz skóry bladej z miejscowymi przebarwieniami. Spadek poziomu estrogenów objawia się zwiotczeniem i spadkiem elastyczności skóry. Wiek metrykalny nie musi jednak się pokrywać z kondycją naszej skóry. Właściwa pielęgnacja opóźnia proces starzenia. Dotknięta czasem, zestresowana i zmęczona skóra wymaga skutecznego, regenerującego programu pielęgnacyjnego, który pozwoli odzyskać jej siły witalne, przywróci sprężystość, jędrność i blask. Właściwą odpowiedzią ma te potrzeby jest linia SKIN REGENERATION, która stanowi niezwykle skuteczną broń w walce z oznakami starzenia się skóry. Innowacyjna koncepcja substancji aktywnych wspiera naturalne funkcje skóry i stymuluje odnowę komórkową.

60 min. – 100 zł

* Peeling kawitacyjny do dowolnego zabiegu na twarz marki Janssen Cosmetics w cenie 20 zł zamiast 35 zł