Masaż leczniczy

Masaż leczniczy jest zabiegiem o dużej intensywności. Masażysta w szczególności skupia się na mięśniach i okolicach objętych bólem stosując głównie techniki masażu klasycznego. Głębokie głaskania, rozcierania, ugniatania i uciski. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia. Każdy pacjent wymaga indywidualnego traktowania, dlatego częstotliwość oraz ilość zabiegów jest dobierana w zależności od jego potrzeb.

30 min. – 55 zł

Masaż sportowy

Od wielu lat stał się on niezbędnym elementem w procesie treningowym sportowców. Pozwala zwalczyć skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem fizycznym. Masaż zmęczonego mięśnia pomaga rozluźnić go i zapobiega późniejszym uszkodzeniom. Masaż sportowy różni się od klasycznego wkładem siły i energii, oraz przewagą technik rozcierania i ugniatania. Działanie masażu sportowego jest niezwykle różnorodne, jednakże głównie przypisuje mu się właściwości regenerujące, dlatego też nazywa się go elementem sportowej odnowy biologicznej.
Poza regeneracyjną funkcją masaż sportowy może pełnić też rolę rozgrzewającą, leczniczą, rozluźniającą, rozszerzać zdolności czynnościowe, podwyższać zdolność mięśni do działania. Wszystko zależy od jego rodzaju, czyli od tego jak i w jakim momencie treningu jest wykonany.

30 min. – 60 zł
60 min. – 100 zł